EPAS
dogajanje na
GSKŠ Ruše

Dijaki 2. a in 3. ag so se udeležili pogovora o prihodnosti Belorusije in delavnice Kako debatiramo?

_______________________________________________

EVRO KOTIČEK

Slika lahko vsebuje: 1 oseba
Mentorici sta zaradi šolanja na daljavo oblikovali Evro kotiček sami, čaka še na kreativnost dijakov.

_____________________________________________

Dijaki 2. ag in 3. ag so se 1. decembra 2020 udeležili okrogle mize KAKŠNA BO PRIHODNOST ODNOSOV MED EU IN ZDA? in oddali svoj glas v serije razprav “Če bi jaz odločal, bi …”, kjer so označili teme, o katerih bi sami najraje razpravljali in se jim zdijo pomembne za prihodnost Evrope.

_______________________________________________

Udeležili smo se spletne delavnice Kako se naučimo debatirati in pogovora v Studiu Evropa o prihodnosti Belorusije.

V okviru projekta EPAS so dijaki naše šole sodelovali v vseslovenski akciji »MALA POZORNOST ZA VELIKO VESELJE« in razveselili starostnike z voščilnicami ter jim tako polepšali praznične dni.

Dijaki 2. ag in 3. ag so se 1. decembra 2020 udeležili okrogle mize

KAKŠNA BO PRIHODNOST ODNOSOV MED EU IN ZDA?