KARIERNI SEJEM
Stojnica bo na voljo do jeseni 2022.

HABITUS 2021
Oglej si šolo
Kaj počnemo?

Na GSŠKF Ruše se danes dijaki izobražujejo v treh srednješolskih izobraževalnih programih:

Šola se nahaja v lepem okolju športnega parka Ruše. Urejene površine koristijo dijaki v času ur športne vzgoje, za izvedbo športnih dnevov, dijaki dijaškega doma pa tudi v svojem prostem času.

Programa farmacevtski tehnik in kemijski tehnik omogočata pridobitev zaposljivega poklica, visok nivo znanja in izvrstni rezultati na poklicni maturi pa omogočajo maturantom vpis na različne študije.

Poleg sodobnega in kvalitetnega pouka nudimo dijakom številne obšolske dejavnosti, šola pa se vključuje v različne državne in mednarodne projekte.

Spletna stran za projekt Erasmus+

Šola ima tudi svoj lastni dijaški dom, v katerem prebiva približno 40 % vseh dijakov.

(Visited 5.515 times, 1 visits today)