V ponedeljek, 10. 12. 2018, so dijaki Gimnazije in srednje kemijske šole Ruše pripravili že tradicionalni medgeneracijski božični koncert za starejše občane. Povabili smo VDC Polž, enoto Ruše in Dnevni center Centra za socialno delo Ruše, starejše občane Ruš, upokojence in društvo upokojencev.
K sodelovanju smo povabili OŠ Lovrenc na Pohorju, OŠ Selnica ob Dravi in OŠ Janka Glazerja iz Ruš. Učenci teh osnovnih šol so prav tako nastopili in sodelovali v programu.
Dijaki prostovoljci z mentorico Klavdijo Podlesnik so pripravili čudovit, čustveno obarvan koncert in pogostitev ob koncu programa.
Veseli smo, da lahko za lokalno skupnost naredimo nekaj lepega, sploh za starejše občane.

Dijaki Gimnazije in srednje kemijske šole Ruše želijo vsem občanom lepe praznike in vse lepo v novem letu 2019.

Na spodnji povezavi si lahko ogledate prispevek:
[button link=”https://gimnazija-ruse.si/galerija/solsko-leto-201819/?album=3&gallery=47″ size=”large” icon=”camera”]Fotogalerija[/button]