MEDPREDMETNA EKSKURZIJA

NA DOLENJSKO

V sredo, 30. maja 2018, bomo izpeljali medpredmetno ekskurzijo na Dolenjsko.

Odhod avtobusov iz Ruš je predviden ob 6.30 uri, odhod izpred avtobusne postaje na Mlinski ulici v Mariboru je ob 6.50.

Podroben program ekskurzije za vse tri izobraževalne programe je v prilogi.

Povratek v Ruše bo najkasneje do 19.00 ure.

Potrebna oprema:

• delovna mapa, ki jo dobite na avtobusu
  • trda podlaga, pisalo
  • slušalke
  • dežnik
  • morebitna zdravila (alergije)
  • osebni dokument

Malica:

• dijaki dijaškega doma naročite obrok – lunch paket, ki ga pri zajtrku prevzamete ter pospravite v svoj nahrbtnik;
  • malico lahko naročite preko eAsistenta (sendvič) in jo prevzamete 15 minut pred odhodom avtobusa v jedilnici dijaškega doma (če vstopite v Mariboru, en dan prej javite spremljevalnemu učitelju, da prevzame malico za vas);
  • en dan prej šolsko malico odjavite in poskrbite za svojo malico iz nahrbtnika.

Posebno opozorilo:

Na celotnem območju podjetja Krka d.d. je strogo prepovedano kajenje. Prav tako je prepovedano vsakršno snemanje in fotografiranje, razen v prostoru, kjer vam to posebej dovolijo. Zato naj bodo mobilne naprave izklopljene in pospravljene.

Na ekskurziji veljajo šolska pravila. Strogo prepovedano uživanje alkohola in drugih opojnih substanc!

[box type=”download” size=”large” style=”rounded”]Program ekskurzije[/box]