V okviru Simbioza šole smo v mesecu aprilu že izvedli nekaj medgeneracijskih športnih aktivnosti. Z aktivnostmi bomo v mesecu maju nadaljevali.
Ob Svetovnem dnevu gibanja se bomo gibali z VDC Polž. Prostovoljke prvih letnikov bodo z varovanci VDC Polž izvajale športne vaje v Fitnesu v naravi.
Vabljeni, da se nam pridružite, v sredo, 11. 5. 2022, ob 9.45 pred vhodom v šolo.
Skupaj se bomo sprehodili z VDC Polž do Fitnesa v naravi, kjer bomo združili medgeneracijsko druženje in šport.
Aktiven življenjski slog bistveno prispeva k ohranjanju oziroma izboljšanju našega zdravja ter preventivno deluje pred pojavom različnih zdravstvenih zapletov. Zato je pomembno, da si vzamemo čas za gibanje in smo športno aktivni, v tem letnem času priporočamo športne dejavnosti v naravi.

O ostalih dejavnostih v okviru Simbioza giba, vas bomo sproti obveščali.

Mentorica Simbioza šole:
Klavdija Podlesnik, prof.